• 100% káva Arabica, bez přísad a konzervačních látek.

• nadmořská výška, vyprodukováno mezi 700 a 1500 MSNM.

• Sklizeno a zpracováno v Jarabacoa podle nejmodernějších standardů kvality, přičemž je zachována veškerá kvalita kávy v každém procesu.

• Vyrobeno z jemné směsi zrn, pečlivě vybrané z nejlepších plantáží v nejvyšších horách Jarabacoa a dalších kávových oblastech s podobnými vlastnostmi.

V roce 1943 v Dominikánské republice zahájil pan Belarminio Ramírez malou firmu zaměřenou na pěstování a komercializaci kávy, která v průběhu let rostla a stala se rodinnou tradicí, která již zahrnuje tři generace. Na počest svého zakladatele je společnost pojmenována po něm.

V současné době společnost vlastní produkci 350 hektarů kávy, která se nachází v horách středního pohoří mezi 800 a 1500 metry nad mořem ve městě Jarabacoa Dominican Republic

Kromě produkce našich plantáží se vyrábí a uvádí na trh významné procento produkce kávy v regionu. Který je přijímán a využíván v zařízeních společnosti umístěných v obci Jarabacoa. Velká část konečného produktu je věnována exportu do různých zemí po celém světě.

 

16 dalších produktů ve stejné kategorii: