Káva Cafe Dromedario svou neodolatelnou chutí a vůní přispěje k lepšímu startu do dne. Zrnková káva je dodávaná v 1000g balení, které přijde vhod zejména při větší spotřebě. Jde o 100% Arabiku s intenzivní vůní a chutí. Zemí její sklizně je Kolumbie, za pražením pak stojí Španělsko. Typickou chuť dává kávě Dromedario Natural "COLOMBIA TAMBO" 1KG pražení stupně 6

Tato káva pochází z nejlepšího výběru káv „Supremos“ pěstovaných na malých farmách v obci El Tambo, v departementu Nariño v Kolombii, na jihozápadě země. Je považována za kávu pěstovanou v nejvyšší nadmořské výšce na světě, což jí dodává nezaměnitelnou osobnost.

Intenzita: Má kyselost, která může připomínat sladký pomeranč, zanechává po pocitu svěžest, náznaky vanilky a mléčné čokolády. Dobrá rovnováha v těle a kyselosti. Konečný pocit je velmi příjemný, zanechává pocity praženého lískového ořechu, sladké a čokoládové vjemy.

Kyselost: střední

Tělo: intenzivní

Sušene ovoce: střední intenzita, ovocné tony pomeranče, vanilky, čokolády.

Hořká čokoláda: střední intenzita

Dřevo: nízká intenzita

Oceněno hvězdou ve skvělé chuti 2014, 2016 a 2017.

Oceněno zlatou medailí v International Coffee Tasting 2008, 2012, 2014, 2016 a 2020.

Káva s certifikací Rainforest | Rainforest Alliance je mezinárodní nevládní organizace, která pracuje na zachování biologické rozmanitosti a zajištění udržitelného živobytí.

16 dalších produktů ve stejné kategorii: